Veri & Data Kurtarma

Sistem Bilgisayar Olarak 16 Yıllık Tecrübe ve Birikim ile;

İşinde Uzman Profesyonel Apple Teknisyenleri ile 30 Dk. İçerisinde Kapınızda ve Hizmetinizde.

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve Periyodik Bakım & Onarım hizmeti ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, yerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır.

 

Veri & Data Kurtarma

Bilgisayarınızdaki çok özel veri ve dataların bir anda ortadan kaybolması yaşayabileceğiniz en can sıkıcı durumlardan bir tanesi olabilir. Üstelik veri kayıplarının ticari işletmelerde ortaya çıkması finansal kayıpların yaşanmasını kaçınılmaz kılmaktadır. Sistem Bilgisayar olarak veri & data kurtarma hizmetlerimiz kapsamında en önemli bilgilerinizin geri getirilmesini sağlıyoruz.

Uzay çağında yaşıyor olsak da insanların bilgisayarlarında sakladıkları verilerin sistemsel sorunlar veya internet korsanları tarafından yapılan saldırılar nedeni ile ortadan kaybolması mümkün olabiliyor. Bu durumu tersine çevirmek ve silinen verileri geri getirmek ise tamamen profesyoneller tarafından gerçekleştirilebilecek bir hizmet olması ile ön plana çıkıyor.

 

Veri & Data Kurtarma Çeşitleri

Sistem Bilgisayar olarak veri & data kurtarma konusunda farklı sorunlardan kaynaklanan veri kayıplarını ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda faydalanabileceğiniz hizmetleri aşağıdaki şekliyle sıralamak mümkün olacaktır.

 

Dosya Sistemindeki Hasarlardan Kaynaklı Kurtarma

Bilgisayar sistemlerinde sistem alanı ve veri alanı olmak üzere iki çeşit yapıdan bahsetmek mümkündür. Sistem alanı dosyaların bağlantıları ve adreslerini içeren bir yapıyken veri alanı verilerin doğrudan kaydedildiği alandır. Ancak sistem alanında ortaya çıkan hasarlardan kaynaklı olarak çoğu zaman veri alanındaki dosyalara ulaşmak mümkün olmaz. Bu tarz durumlarda hizmet alabileceğiniz Sistem Bilgisayar; sistem alanındaki sorunları gidererek veri alanında saklı tutulan dosyalarınıza erişmenize yardımcı olur.

 

Format ve Silinmelerden Kaynaklı Kurtarma

Bilgisayarınızda format attığınızda veya bilinçsiz bir şekilde dosyalarınızı sildiğinizde verilerin kurtarılamayacağını düşünebilirsiniz. Ancak veri & data kurtarma hizmetleri kapsamında forma ve silinme kaynaklı ortadan kaybolan verilerin geri getirilmesi mümkün olabilmektedir. Profesyonel ve titizlik gerektiren bu çalışma otomatik kurtarma programlarının başaramadığı işlevlerin yerine getirilmesini sağlar. Geri Yükleme ve otomatik kurtarma ile bireylerin verileri geri getirme olasılığı %10’lar seviyesindeyken Sistem bilgisayar olarak sunduğumuz dosya kurtarma hizmetinde bu oranı %90’lar seviyesine taşımayı başarıyoruz.

 

Dosyalardaki Bozulmalardan Kaynaklanan Kurtarma

Office, Adobe ve diğer bilgisayar programlarının yapısında meydana gelen bozulmalardan kaynaklı olarak verilere ulaşmak çoğu zaman mümkün olmayabilmektedir. Dosyalardaki kısmi bozulmalar nedeniyle ortaya çıkan veri kayıplarını Sistem Bilgisayar olarak ortadan kaldırmayı vaat ediyoruz. Verilerinizi güvenilir bir şekilde geri getirmeyi başarırken yaşayacağınız maddi ve manevi kayıpların önüne geçilmesini sağlıyoruz.

 

Fiziksel Hasarlardan Kaynaklanan Kurtarma

Depolama alanlarınızda yaşanan çizilme, kırılma ve nemlenme gibi hasarlardan dolayı veri kayıpları yaşamanız durumunda Sistem Bilgisayar’ın veri & data kurtarma hizmetlerinden faydalanarak hayati önem taşıyan dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bilgisayar tamir, bakım ve sarf malzeme temini konusunda 16 yıllık tecrübesi ile yüksek standartlarda hizmet sunmayı hedefleyen Sistem Bilgisayar; İstanbul’un her noktasında etkin çözümler sunmayı başaran bir marka olmayı başarırken elde ettiği yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde yüksek standartlarda hizmet sunmayı başarır. Bilgisayarınızda görülen çeşitli sorunlardan dolayı veri & data kurtarma hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Yerinde Servis Ücretleri

Servis Hizmeti 150 ₺
 • Yerinizde Servis Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Servis süresi 1 bilgisayar 2 saat.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Yardım Hizmeti 50 ₺
 • Uzaktan Yardım Hizmeti
 • Müdahale süresi 15 Dk.'dır.
 • Yardım saatleri 09:00 / 21:00
 • Yardım süresi 1 bilgisayar 1 saat.
 • Fiyatlarımız soruna ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Bakım Anlaşması 75 ₺
 • Aylık Bakım Anlaşması
 • Ofis içi 1 bilgisayar için
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Minimum 5 bilgisayar için geçerlidir.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve bilgisayar sayısına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Kurtarma Hizmeti 200 ₺
 • Veri Kurtarma Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Fiziksel arızası olmayan diskler için başlangıç fiyatı.
 • Hasar durumunda incelemeden sonra fiyat verilecektir.
Hizmeti Al !

Bizleri Tercih Eden

Hizmet Verdiğimiz Firmalar

Avrupa Yakası Yerinde Servis 30 Dk. & Anadolu Yakası 45 Dk.

Merkez:Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No:19 Beylikdüzü / İstanbul
+90 535 660 27 50
+90 850 441 4 500
+90 535 660 27 50
info@bilgisayar-tamiri.com