Software Sorunları

Sistem Bilgisayar Olarak 16 Yıllık Tecrübe ve Birikim ile;

İşinde Uzman Profesyonel Apple Teknisyenleri ile 30 Dk. İçerisinde Kapınızda ve Hizmetinizde.

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve Periyodik Bakım & Onarım hizmeti ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, yerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır.

 

Software Sorunları

Teknolojik özellikleri ile ön plana çıkan bilgisayarlar yazılım ve donanım olmak üzere 2 farklı bileşenden oluşmaktadır. Bilgisayarın görünen kısımlarını oluşturan donanımlarla ilgili sorunların daha az problemli olduğu düşünüldüğünde bilgisayar sorunları dendiğinde akla software sorunları gelir.

Software İngilizcede yazılım anlamına gelen bir kavramdır. Bu kavramın daha yoğun bir şekilde kullanılmasında teknolojiye yabancıların yön veriyor olması düşünülebilir. Konuya dönülecek olursa yazılım sorunlar bireylerin daha yoğun bir şekilde karşılaştıkları can sıkıcı durumlar arasında kabul edilir. Bilgisayar sisteminden anlamayan bilgisayar kullanıcılarının karşılaşması halinde büyük tedirginliğe yol açacak software kaynaklı sorunları çözümü mutlaka profesyonel bir bakış açısı ile giderilmelidir. Aksi durumda daha büyük sorunlara yol açılabileceği gibi sorunun günlerce canınızı sıkması söz konusu olabilir.

 

Software Sorunları Sorun Olmaktan Çıkıyor

Teknolojinin hayatımızı her geçen gün daha fazla etki altına aldığı şu dönemlerde yazılım sorunları ile günlerce uğraşarak bilgisayarınızın kullanım dışı kalmasını hiç arzu etmezsiniz değil mi? O halde yapabileceğiniz öncelikli eylem probleminizin yazılım kaynaklı mı yoksa donanım kaynaklı mı olduğunu tespit etmek olacaktır. Donanım kaynaklı sorunların var olduğunu anlayabilmek adına farklı donanımları bilgisayarınıza entegre ederk çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Bu durumda başarılı bir sonuç alamıyorsanız sistem kaynaklı yanı yazılım kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz demektir.

Software sorunları ile karşılaştıysanız yapmanız gereken tek şey bilgisayara zarar verecek değişikliklerden kaçınmaktır. Bunun için öncelikle bilgisayarı kurcalamadan Sistem Bilgisayar uzmanları ile iletişim kurarak destek talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

 

Sistem Bilgisayar Anında Kapınızda

Bilgisayarınızda yaşadığınız yazılım kaynaklı sorunların ortadan kaldırılması ve bilgisayarınızın en az eskisi kadar yüksek performanslı çalışabilmesi adına çaba sarf eden uzmanlarımız destek talebinizi aldıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde adresinize gelir.

Bilgisayarı genel anlamda kontrol eden uzmanlarımız bilgisayarı sırtınıza yüklenip ofisimize getirmenize gerek duymadan yerinde servis hizmeti ile software sorunlarınıza kalıcı çözümler üretir. Sorunun tespiti ve çözümü aşamalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlayan uzmanlarımız benzer sorunların yaşanmaması adına sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirir.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sistem Bilgisayar olarak bilgisayar tamiri ve software sorunları konusunda 16 yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin bütün sorunlarına çözümler üretiyoruz. Üstelik sunduğumuz hizmetlerde önceliğimizi müşteri memnuniyetine verirken müşterilerimizde güçlü bir bağ kurma hedefini taşıyoruz. Her bütçeye uygun hizmetlerle kalite standartlarından ödün vermeyen anlayışımızı İstanbul’un her noktasındaki servis ekiplerimiz sayesinde sizlerle buluşturuyoruz.

Sistem Bilgisayar ayrıcalıkları ile yazılım sorunları ve sistem problemlerini ortadan kaldırırken işinde uzmanlaşmış personelimize kafanıza takılan soruları da sorabileceksiniz. Üstelik tamir ve bakım hizmetlerimizin yanı sıra sarf malzeme temini ve diğer pek çok hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize destek olmayı amaçlıyoruz. Tecrübeli personeli ile uzman kadrosu ile Sistem Bilgisayar daima yanınızda!

Detaylı Yerinde Servis Ücretleri

Servis Hizmeti 150 ₺
 • Yerinizde Servis Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Servis süresi 1 bilgisayar 2 saat.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Yardım Hizmeti 50 ₺
 • Uzaktan Yardım Hizmeti
 • Müdahale süresi 15 Dk.'dır.
 • Yardım saatleri 09:00 / 21:00
 • Yardım süresi 1 bilgisayar 1 saat.
 • Fiyatlarımız soruna ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Bakım Anlaşması 75 ₺
 • Aylık Bakım Anlaşması
 • Ofis içi 1 bilgisayar için
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Minimum 5 bilgisayar için geçerlidir.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve bilgisayar sayısına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Kurtarma Hizmeti 200 ₺
 • Veri Kurtarma Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Fiziksel arızası olmayan diskler için başlangıç fiyatı.
 • Hasar durumunda incelemeden sonra fiyat verilecektir.
Hizmeti Al !

Bizleri Tercih Eden

Hizmet Verdiğimiz Firmalar

Avrupa Yakası Yerinde Servis 30 Dk. & Anadolu Yakası 45 Dk.

Merkez:Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No:19 Beylikdüzü / İstanbul
+90 535 660 27 50
+90 850 441 4 500
+90 535 660 27 50
info@bilgisayar-tamiri.com