MacBook Tamiri

Sistem Bilgisayar Olarak 16 Yıllık Tecrübe ve Birikim ile;

İşinde Uzman Profesyonel Apple Teknisyenleri ile 30 Dk. İçerisinde Kapınızda ve Hizmetinizde.

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve Periyodik Bakım & Onarım hizmeti ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, yerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır.

MacBook Tamiri

MacBook tamiri hizmeti ile arızalanan MacBooklarınızın ilk gün ki gibi çalışmasını sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Sistem Bilgisayar olarak sizlere sunduğumuz MacBook tamiri hizmeti ile bilgisayarınızda ki tüm problemleri çözüyor ve bilgisayarınızın kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Günümüzde pek çok MacBook sahibi çeşitli nedenlerden dolayı problemler ile karşılaşabilmektedir. Bu problemlerin çözümünde ise profesyonel bir destek alınması son derece önemlidir. Kendilerine has bir işletim sistemleri olan MacBookların tamirinin de kendine has olması gerekmektedir. Bu sayede işletim sisteminde ve içeriğinde herhangi bir değişikliğe gidilmeden MacBookların tamir edilebilmesi mümkün hale gelmektedir. Siz de MacBook bilgisayarınızda farklı nedenlerden dolayı çeşitli problemler ile karşılaşıyor ve problemlere çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz. Şimdi gelin MacBook tamiri hizmetimiz kapsamında sizlere neler sunduğumuzu detaylı bir şekilde inceleyelim.

Ekran Değişimi

Ekran değişimi, MacBookların ekranlarında ki problemlerin giderilmesi için sunulan bir hizmettir. Ekran değişimi yapmadan önce problemin ekrandan kaynaklandığından emin olunması gerekir. Çünkü Ekran değişimi diğer tamir hizmetlerine göre çok daha masraflıdır. Ayrıca ekranın orijinal olması ve MacBook ile uyumlu olması son derece önemli bir husustur.

Klavye Değişimi

MacBook klavyelerinde sık sık problemler meydana gelebilir. Aynı harfe iki kere basma, bazı harflerin çalışmaması gibi problemler ile karşılaşıldığında mutlaka klavye değişimi yapılması gerekir. Bu doğrultuda MacBookların kendilerine has özelliklere sahip olan orijinal klavyelerin tercih edilmesi ve MacBooklarda kullanılması kusursuz bir şekilde bilgisayar klavyenizi kullanmanız için son derece önemlidir.

Batarya Değişimi

Şarj problemi yaşıyor ve prize bağımlı bir şekilde bilgisayarınızı kullanıyorsanız bilgisayarınızın bataryasının değişim zamanı gelmiş demektir. MacBook bilgisayarlarda prize bağımlı bir şekilde kullanılmadığı için tercih edilmektedir. Ancak batarya problemi bilgisayarları prize bağımlı hale getirir ve çeşitli problemleri beraberinde getirir. Bu nedenle batarya ile ilgili yaşanan sıkıntılarda batarya değişimi hizmeti alabilirsiniz.

CPU Fan Değişimi

CPU fan değişimi, bilgisayarların ısınma ve hararetli çalışma gibi durumlarında gerçekleştirilir. Bilgisayarınızı çok kullanıyor ve fan temizliğiniz yaptırmıyorsanız fanlarda çeşitli problemler meydana gelir. Bu noktada CPU fan değişimi hizmetinden faydalanmanız gerekir.

SSD HDD Yükseltme

SSD ve HDD, bilgisayarlarda ki verilerin depolanması için geliştirilen veri depolama aygıtıdır. Bilgisayarınızda ki depolama alanının küçük olduğunu düşünüyor ve daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız SSD ve HDD yükseltme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

RAM Bellek Yükseltme

Bilgisayarınızda ki ram belleğin düşük olduğunu düşünüyor ve daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız MacBook ram yükseltme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızda çok daha fazla depolama alanına sahip olabilirsiniz.

Anakart Onarım Hizmetleri

Anakart bilgisayarlar için son derece önemli olan bir parçadır. Anakart arızalarının meydana gelmesi durumunda anakartın onarılması ya da değiştirilmesi gerekmektedir. Bazı durumlarda anakart onarılabilmektedir. Anakartın büyük bir hasar görüp görmediğine mac servisi hizmeti kapsamında bakılması ve kartın değişip değişmeyeceğine karar verilmesi gerekir.

Veri Kurtarma Hizmetleri

Veri kurtarma hizmetleri ile bilgisayarınızdan sildiğiniz ya da yanlışlıkla silinen verilere ulaşabilirsiniz. Özellikle sizin için önemli olan verilerinizi veri kurtarma hizmetleri ile kolayca kurtarabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda kurtulan verilerde de çeşitli kayıplar meydana gelebilmektedir.

Profesyonel Mac Servisi

MacBookların kendilerine özel bir yapıda olduklarından ve bu yapıların göz önüne alınarak tamir hizmetlerinin geliştirilmesi gerektiğinden bahsettik. Bu doğrultuda firmamız Sistem Bilgisayar alanında profesyonel ve uzman kadrosu ile en kaliteli ve güvenilir MacBook servisi hizmetini sağlıyoruz. Sizin de bu hizmetlerden birine ihtiyacınız varsa detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apple MacBook Yerinde Servis Hizmetlerimizden Bazıları

Farklı Hizmet Talepleriniz İçin İletişime Geçiniz...

Ekran Değişimi

Ekran Değişimi

MacBook Ekran Değişimi

Devamı
Klavye Değişimi

Klavye Değişimi

MacBook Klavye Değişimi

Devamı
Batarya Değişimi

Batarya Değişimi

MacBook Batarya Değişimi

Devamı
CPU Fan Değişimi

CPU Fan Değişimi

MacBook CPU Fan Değişimi

Devamı
SSD HDD Yükseltme

SSD HDD Yükseltme

MacBook SSD Yükseltme

Devamı
RAM Bellek Yükseltme

RAM Bellek Yükseltme

MacBook RAM Bellek Yükseltme

Devamı
Anakart Onarım Hizmetleri

Anakart Onarım Hizmetleri

MacBook Anakart Onarım

Devamı
Veri Kurtarma Hizmetleri

Veri Kurtarma Hizmetleri

MacBook Veri & Dosya Kurtarma

Devamı

Detaylı Yerinde Servis Ücretleri

Servis Hizmeti 150 ₺
 • Yerinizde Servis Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Servis süresi 1 bilgisayar 2 saat.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Yardım Hizmeti 50 ₺
 • Uzaktan Yardım Hizmeti
 • Müdahale süresi 15 Dk.'dır.
 • Yardım saatleri 09:00 / 21:00
 • Yardım süresi 1 bilgisayar 1 saat.
 • Fiyatlarımız soruna ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Bakım Anlaşması 75 ₺
 • Aylık Bakım Anlaşması
 • Ofis içi 1 bilgisayar için
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Minimum 5 bilgisayar için geçerlidir.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve bilgisayar sayısına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Kurtarma Hizmeti 200 ₺
 • Veri Kurtarma Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Fiziksel arızası olmayan diskler için başlangıç fiyatı.
 • Hasar durumunda incelemeden sonra fiyat verilecektir.
Hizmeti Al !

Bizleri Tercih Eden

Hizmet Verdiğimiz Firmalar

Avrupa Yakası Yerinde Servis 30 Dk. & Anadolu Yakası 45 Dk.

Merkez:Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No:19 Beylikdüzü / İstanbul
+90 535 660 27 50
+90 850 441 4 500
+90 535 660 27 50
info@bilgisayar-tamiri.com