iMac Tamiri

Sistem Bilgisayar Olarak 16 Yıllık Tecrübe ve Birikim ile;

İşinde Uzman Profesyonel Apple Teknisyenleri ile 30 Dk. İçerisinde Kapınızda ve Hizmetinizde.

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve Periyodik Bakım & Onarım hizmeti ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, yerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır.

 

iMac Tamiri Hizmeti

iMac tamiri, Apple’ın bilgisayarlarından biri olan iMac’te çeşitli problemler meydana gelmesi durumunda talep edilen bir tamir hizmetidir. Siz de iMac’iniz de çeşitli problemler ile karşılaşıyor ve sorunun çözümü için profesyonel bir destek almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sistem Bilgisayar olarak iMac tamiri alanında uzman ve profesyonel kadromuz ile sizlere en güvenilir hizmeti sunuyoruz. Eğer iMac’inizde bir problem olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve sorununuza çözüm bulmamızı beklemektir! Şimdi iMac tamiri kapsamında sunduğumuz hizmetleri detaylı bir şekilde inceleyelim.

 

iMac Ekran Değişimi

iMac ekran değişimi, bilgisayarınızın ekranında çeşitli problemlerin meydana gelmesi durumunda sunulan bir hizmettir. Önce arızanın ekrandan kaynaklı olduğunun tespit edilmesi gerekir. Daha sonra iMac ekran boyutuna uygun şekilde ekran değişimi yapılmaktadır. Ekranın orijinal olması bilgisayarın kullanımı için son derece önemlidir.

 

iMac Ön Cam Değişimi

iMac ön cam değişimi genellikle ön camda kırılma, çizilme, çatlama gibi hasarların meydana gelmesi durumunda sunulan bir hizmettir. Eğer bilgisayarınızın ekranında çizik, çatlama ya da kırılma gibi problemler varsa iMac ön cam değişimi hizmetinden faydalanmanız gerekmektedir.

 

CPU Fan Değişimi

CPU fan değişimi, iMac bilgisayarların fanlarının bozulmasından ya da çok fazla toz ile dolmasından kaynaklanan problemlerde yapılır. Fanlar düzenli bir şekilde temizlenmemesi durumunda çok ısınma ve bilgisayarda donma gibi pek çok problemi beraberinde getirir. CPU fan değişimi ile meydana gelen bu problemleri çözebilmek mümkündür.

 

HDD ve Ram Yükseltme

Bilgisayarınızın Ram ve HDD’sini yükseltmek istediğiniz Sistem Bilgisayar olarak size sunduğumuz bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Ancak Ram ve HDD yükseltmek profesyonel ve bilinçli bir şekilde yapılmazsa bilgisayarınıza ciddi bir şekilde zarar verebilir. Bu nedenle alanında uzman ve profesyonel bir destek almanız son derece önemlidir.

 

Anakart Onarım Hizmetleri

Bilgisayarların anakartı beyinleridir. Bu nedenle anakartta bir problem meydana gelmesi durumunda bilgisayarların kullanılabilir olması neredeyse imkansızdır. Anakartlar arızalanabildiği zaman onarılıp kurtarılabilmektedir. Ancak anakart yanması durumunda geri dönüş mümkün değildir. Bu nedenle bilgisayarınızın anakartında bir problem olduğunda öncelikle anakart incelenir ve onarılıp onarılamayacağına karar verilir. Anakart onarılamayacak kadar tahrip olmuşsa değiştirilmesi gerekir. Aksi durumda iMac anakartını onarılabilmek mümkündür.

 

Veri Kurtarma Hizmetleri

iMac bilgisayarınızda bulunan verileri çeşitli nedenlerden dolayı kaybedebilirsiniz. Ancak önemli verilerinizi kaybettiğinizde üzülmenize gerek yok. Veri kurtarma hizmetimiz sayesinde iMac’inizde yer alan kurtarılabilen tüm verileri kurtarıyoruz. Yapmanız gereken tek şey verileriniz kaybolduğunda endişelenmeden bizimle iletişime geçmek.

 

En Kaliteli iMac Servis Hizmeti

iMac bilgisayarlar; kalitesi, sunduğu yüksek performans ve şık görünümü ile pek çok Apple kullanıcısını kendisine hayran bırakan bilgisayarlardır. Ancak her bilgisayarda olduğu gibi iMac bilgisayarlarda da problemler meydana gelebilir ve tamir edilmesi gerekebilir. Bu noktada söz konusu bilgisayar sahipleri iMac tamiri ile ilgili çeşitli güven problemleri yaşayabilmektedir. Çünkü bu bilgisayarların işletim sisteminden kullanılan malzemeye kadar her şeyi diğer bilgisayar çeşitlerinden farklıdır. Bu nedenle iMac tamiri konusunda deneyimli ve uzman kişilerden destek almak son derece önemlidir. Sistem Bilgisayar olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize en kaliteli bilgisayar tamiri hizmetini sunmaktadır. iMac tamir, iMac ekran kartı değişimi, veri kurtarma hizmeti, anakart onarımı, iMac ön cam değişimi gibi hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sistem Bilgisayar olarak sizlere iMac servisi konusunda en güvenilir hizmetleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apple iMac Yerinde Servis Hizmetlerimizden Bazıları

Farklı Hizmet Talepleriniz İçin İletişime Geçiniz...

Ekran Değişimi

Ekran Değişimi

Yerinde iMac Ekran Değişimi

Devamı
Ön Cam Değişimi

Ön Cam Değişimi

Yerinde iMac Ön Cam Değişimi

Devamı
Cpu Fan Değişimi

Cpu Fan Değişimi

Yerinde iMac Cpu Fan Değişimi

Devamı
HDD ve RAM Yükseltme

HDD ve RAM Yükseltme

Yerinde iMac HDD ve RAM Yükseltme

Devamı
Anakart Onarım Hizmetleri

Anakart Onarım Hizmetleri

Serviste iMac Anakart Onarım Hizmetleri

Devamı
Veri Kurtarma Hizmetleri

Veri Kurtarma Hizmetleri

Yerinde iMac Veri Kurtarma Hizmetleri

Devamı

Detaylı Yerinde Servis Ücretleri

Servis Hizmeti 150 ₺
 • Yerinizde Servis Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Servis süresi 1 bilgisayar 2 saat.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Yardım Hizmeti 50 ₺
 • Uzaktan Yardım Hizmeti
 • Müdahale süresi 15 Dk.'dır.
 • Yardım saatleri 09:00 / 21:00
 • Yardım süresi 1 bilgisayar 1 saat.
 • Fiyatlarımız soruna ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Bakım Anlaşması 75 ₺
 • Aylık Bakım Anlaşması
 • Ofis içi 1 bilgisayar için
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Minimum 5 bilgisayar için geçerlidir.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve bilgisayar sayısına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Kurtarma Hizmeti 200 ₺
 • Veri Kurtarma Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Fiziksel arızası olmayan diskler için başlangıç fiyatı.
 • Hasar durumunda incelemeden sonra fiyat verilecektir.
Hizmeti Al !

Bizleri Tercih Eden

Hizmet Verdiğimiz Firmalar

Avrupa Yakası Yerinde Servis 30 Dk. & Anadolu Yakası 45 Dk.

Merkez:Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No:19 Beylikdüzü / İstanbul
+90 535 660 27 50
+90 850 441 4 500
+90 535 660 27 50
info@bilgisayar-tamiri.com